wtorek, 19 marca 2013

Błędy w oznakowaniu dróg w Polsce - Autostrada A2 (Część 3)

Kontynuujemy dalej temat błędów w oznakowaniu dróg w Polsce na przykładzie autostrady A2.
Wyjeżdżając z Warszawy mamy kierunek na Poznań i Łódź:
Jednak po wjechaniu do województwa łódzkiego, Łódź na znakach znika !Znaki E14 – odległości – brak konsekwencji. Błędy w km, raz Terespol a raz Kukuryku, raz z znaczkiem PL / BY a raz bez.

Za węzłem „Rzepin” Za węzłem „Buk”


Za węzłem "Konin Wschód" – skąd się wzięły Kukuryki !Za węzłem „Dąbie”


3 komentarze:

 1. jesteś chyba pierwszym kompetentnym człowiekiem, którego spotkałem w necie, który potrafi zauważyć te byki na A2... jako łodzianin jeżdżę tamtędy bardzo często tak od strony Warszawy jak i Świecka i tą znikającą Łódź tak za Dąbiem bo już w Wartkowicach pozostaje tylko Warszawa pomimo, że do Łodzi dalej jest prosto, tak jak w Skierniewicach co słusznie zauważyłeś. Poza tym jadą od Warszawy na znaku odległości km Łódż jest pod kreską z drogą nr 14, w Koninie postawili tablicę gdzie Łódź jest na A1... a w Kole i Dąbiu jest normalnie na A2 ( TAK JAK BYĆ POWINNO )... Najgorsze jest to, że w moim ( nie wiem skąd Ty jesteś ) mieście mało kto sie tym interesuje... Co do Kukuryków i Terespola to w ogóle jakieś sciente-fiction...:-))))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest takich osób sporo. Mnie to drażni strasznie. Obecnie pracuję w Twoim województwie przy budowie drogi i dodatkowo działam żeby na drodze którą buduję pojawiał się Łódź bo w projekcie jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. coś drgnęło bynajmniej jeśli chodzi o A2...;-)

  http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,14280883.html

  OdpowiedzUsuń