sobota, 25 maja 2013

A8 na S8

Czyli przejazd Audi A8 po drodze S8. Bardzo fajny samochód na dobrej drodze. Przejazd odbył się na zamkniętej drodze na dobrej nawierzchni więc można było sobie pozwolić na przekroczenie prędkości. Samochód niestety nie jest mój. Zresztą po takich drogach którymi normalnie jeżdżę raczej by za długo nie przeżył :)

Droga Krajowa nr 12 Lublin - Puławy - Radom - Opoczno

Jeden z moich najdłuższych filmów ale też długość trasy tego wymagała. Przejazd z Lublina do Opoczna. Droga raz jest ok raz stan jest bardzo zły.

środa, 15 maja 2013

Droga Ekspresowa S2 - Południowa Obwodnica Warszawy

Film do którego nagrania się przybierałem dłuższy czas. Jak w końcu dojechałem do Warszawy to zaczął padać deszcz. Ale dla fanów nowych dróg myślę że to nie przeszkadza. Miłego oglądania
sobota, 11 maja 2013

Droga Ekspresowa S8 Wrocław - Łódź - budowa - cały odcinek

Film z przejazdu całą budowaną drogą ekspresową S8 z węzła Syców Wschód do węzła Łódź Południe. Po drodze mijamy Kępno, Sieradz, Zduńską Wolę, Łask, Pabianice i kilka mniejszych miast i miasteczek. Droga zapowiada się do jazdy bardzo przyjemnie. Na pewno ułatwi i skróci znacznie czas przejazdu pomiędzy Wrocławiem a Łodzią i Warszawą. Teraz kierowcy z Wrocławia do Warszawy jeżdżą różnymi drogami (znam przynajmniej 5 którymi się poruszają kierowcy). Po wybudowaniu S8 ten problem zniknie. Droga ułatwi życie wszystkim. Miłego oglądania.

Węzeł Łódź Południe - Autostrada A1/ Droga Ekspresowa S8

Film pokazuje jak będzie wyglądało połączenie Autostrady A1 z drogą ekspresową S8 na węźle Łódź Południe. Na pewno węzeł po otwarciu wszystkich 3 kierunków ruchu stanie się bardzo uczęszczanym miejscem. Widział bym w tym miejscu jakiś wielki MOP z restauracją, stacją benzynową, motelem itp. Na pewno by miał sporo klientów. Węzeł jest tak zaprojektowany że w przyszłości możliwe będzie połączenie jego z obecną drogą S8 z Piotrkowa Trybunalskiego do Warszawy.